Kaya Yük Asansörü

KAYA YEDEK PARÇA MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Taşıma çözümleri sunan Kaya Yük Asansörü, yaratıcı kimliği ve başarısı  ile kendini kanıtlamış, üstün tecrübeye sahip bir ekibin bir araya getirdiği işlerle sektöründe lider firmaların talepleri doğrultusunda teknolojik yük asansörleri üretimi yapmaktadır. 4.Sınıf hidrolik sistemli yük asansörleri, engelli asansörleri, makaslı platform, araç asansörleri, taşıma ve depolama sistemleri alanında tasarım, üretim ve bakım eğitim veren kurumsal bir kuruluştur.

  • Alanında Uzman Ekip
  • Kaliteli ve Profesyonel Ürünler
  • Yüzlerce Referans

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak, Çevreye, doğaya ve topluma saygılı olmak İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını öngörmek Tüm kaynakları verimli kullanmak Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içinde olmak Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmak, Müşterilerimize güvenilir , rekabetçi ve hızlı cevap veren bir işletme olmak. Daima ivme katetme felsefesini ilke edinerek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak.
Ankara
İzmir
İstanbul
Erzurum
Yunanistan
Almanya